Pakalpojumi

Maza.jpg

Nodrošinām diennaksts neatliekamo medicīnisko palīdzību pieaugušajiem un bērniem un pacientu observāciju. 24/7 neatliekamo medicīnisko palīdzību sniedz interists, ķirurgs vai traumatologs, anesteziologs - reanimatologs, pediatrs, radiologs.

Maza.jpg

Cēsu klīnikā veicam stacionāro ārstēšanu, sniedzot iedzīvotājiem stacionāro veselības aprūpi akūto un hronisko slimību gadījumā, plānveida veselības aprūpes pakalpojumus dienas stacionārā, kā arī speciālistu ambulatori konsultatīvo palīdzību, veicam plaša spektra diagnostiskos izmeklējumus.

Maza.jpg

Piedāvājam iespēju Amatas, Cēsu, Pārgaujas un Priekuļu novadu iedzīvotājiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumu mājās, kuru nodrošina sertificētas māsas. Paklapojumu var saņemt, ja nepieciešama ambulatora ārstnieciska palīdzība, bet medicīnisku indikāciju dēļ cilvēks nespēj ierasties ārstniecības iestādē.

Maza.jpg

Pakalpojums klientiem, kuriem nepieciešamais pakalpojuma apjoms pārsniedz veselības aprūpei mājās vai dienas centra un nakts patversmē noteiktajam, kā arī pēcoperācijas atveseļošanās periodā vai līdz pakalpojuma saņemšanai ilgstošas sociālās aprūpes vai sociālās rehabilitācijas institūcijā.

Maza.jpg

Piedāvājam iespēju nomāt dažāda veida tehniskos palīglīdzekļus: ratiņkrēslus, dušas krēslus, staiguļus, elkoņu vai paduses atbalsta kruķus, gultas ar matračiem u.c.

Maza.jpg

Cēsu klīnikā iespējams saņemt arī citu uzņēmumu pakalpojumus, piemēram, aptiekas, laboratorijas, kafejnīcas, skaistumkopšanas salona. Klīnikas telpās darbojas arī vairāku ārstu privātprakses.