top of page
Attēls Sandra Ausekle

Sandra Ausekle

Bērnu oftalmologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Sandra Inga Baltroka

Sandra Inga Baltroka

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Attēls Jānis Bisnieks

Jānis Bisnieks

Masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Attēls Jurijs Bormotovs

Jurijs Bormotovs

Anesteziologs - reanimatologs

Reanimācijas un aneztezioloģijas nodaļa

Attēls Zinta Bērziņa

Zinta Bērziņa

Pneimonologs

Tuberkulozes un plaušu slimību kabinets

Attēls Ilze Dambe

Ilze Dambe

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Zinta Elksne

Zinta Elksne

Ārsts rezidents

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Dita Gaidule - Logina

Dita Gaidule - Logina

Bērnu alergologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Erlends Geruļskis

Erlends Geruļskis

Ķirurgs, endoskopists, flebologs, ultrasonogrāfijas speciālists

Ķirurģijas nodaļa, diagnostikas nodaļa, ambulatorā nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Marta Ernstsone Grūbe

Marta Ernstsone Grūbe

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Attēls Daina Jēgere

Daina Jēgere

Neirosonologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Ruslans Kovaļenko

Ruslans Kovaļenko

Ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Attēls Zane Krīgere

Zane Krīgere

Ginekologs, dzemdību speciālists

ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Attēls Ieva Ķire

Ieva Ķire

Oftalmologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Iveta Lukjanova

Iveta Lukjanova

Klīniskais un veselības psihologs

Garīgās veselības centrs

Attēls Jegors Meinerts

Jegors Meinerts

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Kristaps Mozumačs

Kristaps Mozumačs

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Attēls Dace Nītiņa

Dace Nītiņa

Kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists

Ambulatorā nodaļa, radioloģijas nodaļa

Attēls Inga Ozoliņa

Inga Ozoliņa

Klīniskais un veselības psihologs

Garīgās veselības centrs

Attēls Dāvis Raščevskis

Dāvis Raščevskis

Oftalmologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Aiga Rotberga

Aiga Rotberga

Ginekologs, dzemdību speciālists

Dienas stacionārs

Attēls Kristīne Sekace

Kristīne Sekace

Uztura speciālists

Ambulatorā nodaļa

Attēls Linda Sosāre

Linda Sosāre

Endoskopists

Diagnostikas nodaļa

Attēls Nadežda Streļčika

Nadežda Streļčika

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, bērnu veselības centrs

Attēls Ingrīda Šneidere

Ingrīda Šneidere

Pneimonologs

Tuberkulozes un plaušu slimību kabinets

Attēls Baiba Treija

Baiba Treija

Bērnu neirologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Aelita Vasaraudze

Aelita Vasaraudze

Otolaringologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Egita Vītola Rabāce

Egita Vītola Rabāce

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Ingūna Zupa

Ingūna Zupa

Ginekologs, dzemdību speciālists

Ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Attēls Inguna Ausmane

Inguna Ausmane

Kardiolgs, ehokardiogrāfijas speciālists

Ambulatorā nodaļa, diagnostikas nodaļa

Attēls Arnis Barks

Arnis Barks

Traumatologs, ortopēds

Ķirurģijas nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Attēls Artūrs Bogorodickis

Artūrs Bogorodickis

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Alise Buceniece

Alise Buceniece

Fizioterapeits, masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Attēls Ilze Bērziņa

Ilze Bērziņa

Ārsts

Diagnostikas nodaļa

Attēls Ludmila Dubinska

Ludmila Dubinska

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Attēls Gundars Forstmanis

Gundars Forstmanis

Ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, diena stacionārs, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Ieva Gaigala

Ieva Gaigala

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Baiba Gorovenko

Baiba Gorovenko

Ergoterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Attēls Inese Irbe

Inese Irbe

Neirologs, ultrasonogrāfijas specialists

Iekšķīgo slimību nodaļa, diagnostikas nodaļa, ambulatorā nodaļa

Attēls Sandra Kide

Sandra Kide

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Jolanta Krauze

Jolanta Krauze

Ginekologs, dzemdību speciālists

Dienas stacionārs

Attēls Māra Krūze

Māra Krūze

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Attēls Dagnija Ķirsona

Dagnija Ķirsona

Ginekologs, dzemdību speciālists, ultrasonogrāfijas speciālists

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, diena stacionārs

Attēls Olena Maksymets

Olena Maksymets

Ginekologs - dzemdību speciālists (konsultācijai tiek nodrošināts tulkojums)

Ambulatorā nodaļa

Attēls Līga Mekše

Līga Mekša

Neirosonologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Arnis Nulle

Arnis Nulle

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Rehabilitācijas nodaļa

Attēls Maiga Ozola

Maiga Ozola

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Ilona Paegle

Ilona Paegle

Psihiatrs

Garīgās veselības centrs

Attēls Iveta Reķe

Iveta Reķe

Vecmāte

Māmiņu skola

Attēls Eva Rudzīte

Eva Rudzīte

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Rehabilitācijas nodaļa

Attēls Arnolds Skirmanis

Arnolds Skirmanis

Traumatologs, ortopēds

Dienas stacionārs, ambultorā nodaļa

Attēls Inga Strazda

Inga Strazda

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Dins Sumerags

Dins Sumerags

Otolaringologs

Ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Attēls Dace Teilāne

Dace Teilāne

Transfuziologs

Asins kabinets

Attēls Voldemārs Vaivods

Voldemārs Vaivods

Ķirurgs, endoskopists, flebologs

Ķirurģijas nodaļa, diagnostikas nodaļa, dienas stacionārs, ambulatorā nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Elīza Astra Vectirāne

Elīza Astra Vectirāne

Fizioterapeits, masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Ināra Zande

Ināra Zande

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Aiga Zēberga

Aiga Zēberga

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa, operāciju bloks ar setrilizācijas nodaļu

Attēls Uģis Baķis

Uģis Baķis

Neirologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Sarma Bērziņa

Sarma Bērziņa

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Eva Bormane

Eva Bormane

Nefrologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Oskars Bundža

Oskars Bundža

Ārsts

Garīgās veselības centrs

Attēls Laima Cercina

Laima Cercina

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, bērnu veselības centrs

Attēls Līga Dumpe

Līga Dumpe

Oftalmologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Baiba Gabrāne

Baiba Gabrāne

Ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Jurgita Gailite

Jurgita Gailite

Bērnu endokrinologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Laila Grinberga

Laila Grinberga

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Attēls Līga Jemeļjanova

Līga Jemeļjanova

Internists, funkcionālais diagnosts

Iekšķīgo slimību nodaļa, diagnostikas nodaļa

Attēls Valdis Kornets

Valdis Kornets

Psihiatrs, bērnu psihiatrs

Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Attēls Sandra Kiršteine

Sandra Kiršteine

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Lelde Krūzmane

Lelde Krūzmane

Endokrinologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Laura Liepiņa

Laura Liepiņa

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Attēls Anita Medne

Anita Medne

Anesteziologs - reanimatologs

Reanimācijas un aneztezioloģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa

Attēls Baiba Meldere

Baiba Meldere

Ārsts rezidents - anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Inga Nāgele-Lūse

Inga Nāgele-Lūse

Internists, pneimonologs

Iekšķīgo slimību nodaļa, HOPS kabinets, NMP un uzņemšanas nodaļa

Attēls Silvija Ozoliņa

Silvija Ozoliņa

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Attēls Ilze Pilsnibure

Ilze Pilsnibure

Nefrologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Mariana Rižikova

Mariana Rižikova

Bērnu pneimologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Līga Rācene

Līga Rācene

Fizioterapeite

Rehabilitācijas nodaļa

Attēls Zane Smeltere-Spulle

Zane Smeltere-Spulle

Nefrologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Tince Strazdiņa

Tince Strazdiņa

Audiologopēds

Rehabilitācijas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Attēls Santa Ševčenko

Santa Ševčenko

Dermatologs, venerologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Iveta Tetere

Iveta Tetere

Podologs

Ambulatorā nodaļa

Attēls Līvija Anna Vanaga

Līvija Anna Vanaga

Ergoterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, bērnu veselības centrs

Attēls Mairita Vīksne

Mairita Vīksne

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Attēls Sandra Zemvalde

Sandra Zemvalde

Dermatologs, venerologs

Ambulatorā nodaļa

Speciālisti

bottom of page