top of page

Ārstniecība

Attēlā redzama slimnīcas gulta

Nodrošinām stacionāro ārstniecību gan bērniem, gan pieaugušajiem. Cēsu klīnikas stacionāra nodaļas: iekšķīgo slimību, ķirurģijas, reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas, kā arī bērnu slimību nodaļa.

attēlā redzamas 2 slimnīcas darbinieces

Sniedzam medicīnisko palīdzību dienas stacionāros šādos profilos: bērnu slimībās, internajā medicīnā, garīgās veselības dienas centrā.

Attēlā redzams kā tiek veikta operācija

Mūsu centra operāciju zālēs tiek izmantotas jaunās tehnoloģijas, kas prasa augstu personāla kompetences līmeni un efektīvu komandas darbu, nodrošinot darba kvalitāti un pacientu drošību.

Redzama bērnu veselības centra darbiniece ar bērnu pacientu

Cēsu klīnikā izveidots Bērnu veselības centrs, apvienojot visus klīnikas sniegtos bērnu veselības aprūpes pakalpojumus.

attēlā redzama diagnostika

Mūsu klīnikā sertificēti speciālisti nodrošina funkacionālo, endoskopisko, radioloģisko diagnostiku, izmantojot mūsdienīgu medicīnisko tehnoloģiju sniegtās iespējas.

attēlā redzama konsultācija starp ārstu un pacientu

Pacientiem piedāvājam iespēju saņemt ambulatorās konsultācijas pie vairāk nekā trīsdesmit jomu speciālistiem.

ārsts un pacients

Nodrošinām daudzpusīgu veselības stāvokļa izvērtēšanu, atbilstoši veicam ārstēšanu gan valsts finansējuma, gan maksas pakalpojumu ietvaros. Ir iespēja saņemt gan stacionāro, gan ambulatoro palīdzību, kā arī izmantot kompleksās maksas rehabilitācijas programmas.

mazulis tur mātes pirkstu

Mazuļa ienākšana ģimenē ir liels notikums, kuram vērts sagatavoties laikus. Cēsu klīnikas Māmiņu skola topošajiem un jaunajiem vecākiem piedāvā apgūt vērtīgas un praktiskas zināšanas nodarbībās, kuras vada  pieredzes bagāti, sertificēti  speciālisti

IMG_8582.jpg

Pacientiem ar garīgās veselības traucējumiem Garīgās veselības centrā ir iespēja saņemt ambulatoru palīdzību pie vairākiem speciālistiem: ārsta psihiatra, narkologa, klīniskā psihologa, kā arī fizioterapeitiem, lai pārvarētu slimības paasinājumu.

bottom of page