Ambulatorās konsultācijas
Pieteikšanās ambulatorajām konsultācijām ar e-pierakstu, reģistratūrā vai, zvanot uz reģistratūras tālruni: +371 64125634
Pieraksta tālrunis rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai: +371 20238111
Zvani tiek pieņemti darba dienās plkst. 8.00 - 16.00
Diabēta apmācības kab.
Ar cukura diabētu var iemācīties sadzīvot, ievērojot pareizu dzīvesveidu, uzturu un īpašas higiēnas prasības. Ja pacients ir zinošs par savu slimību un motivēts pats līdzdarboties veselības saglabāšanai, ir iespēja būtiski uzlabot dzīves kvalitāti, novērst akūtos sarežģījumus un slimības komplikāciju attīstību.
Fizikālās terapijas seciālists
Fizikālā terapija ir dažādu fizikālo faktoru (elektrības, siltuma, aukstuma, ūdens) izmantošana medicīnā. Ir daudzas saslimšanas, kuru ārstēšanā paralēli citām metodēm – medikamentozām, ķirurģiskām – ir lietderīgi izmantot arī fizikālo terapiju ātrākas atveseļošanās un rehabilitācijas nolūkā.
Masieris
Masāžas laikā notiek iedarbība uz muskuļiem, tā spēj mazināt sāpes, saspringumu, labvēlīgi ietekmē asinsriti, locītavas, saites un nervu sistēmu. Pēc masāžas uzlabojas vispārējais ķermeņa stāvoklis, mazinās nogurums. Masāža ieteicama bērniem stājas uzlabošanai, pieaugušajiem dažādu saslimšanu gadījumā, kā arī jebkuram cilvēkam profilaktiski.
Bērnu endokrinologs
Endokrinologs izmeklē un ārstē bērnus, kuriem ir augšanas, pubertātes, cukura diabēta problēmas vai citas patoloģijas, kas saistītas ar dziedzeriem un to ražotajiem hormoniem. Hormoni ir ķīmiskas vielas, kas ietekmē visa organisma darbību: nodrošina vielu maiņu, organisma attīstību, augšanu u.c. procesus.
Fizioterapeits
Fizioterapeits izvērtē cilvēku fizisko funkcionālo stāvokli, tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm un saistību ar pašsajūtu, sāpēm. Fizioterpeiti darbā izmanto dažādas izvērtēšanas metodes: stājas un gaitas analīzi, kustību apjomu un kvalitāti, muskuļu funkciju, līdzsvara un koordinācijas testus. Ārstēšanā tiek izmantoti gan aktīvi vingrojumi, relaksācijas pozas, gan līdzsvara koordinācijas treniņi, dažādas mīksto audu tehnikas un mobilizācijas.
Narkologs
Narkologs diagnosticē, sniedz konsultācijas un ārstē pacientus, kuri cieš no dažādām atkarībām: alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vielu, azartspēļu vai datorspēļu. Biežākās pacientu sūdzības un simptomi saistīti ar emocionāliem traucējumiem, depresīvām izjūtām, nespēju saņemties, lai kaut ko uzsāktu, darbošanās motivācijas trūkumu, noslēgšanos sevī.
Traumatologs - ortopēds
Traumatologs – ortopēds diagnosticē, konsultē, medikamentozi un kirurģiski ārstē pacientus kaulu un locītavu, muskuļu, saišu un cīpslu saslimšanu gadījumos. Biežāk sastopamie ir kaulu lūzumi un traumas, locītavu iekaisumi, skrimšļa slāņa nolietošanās, muskuļu, saišu un cīpslu pārslodze, iekaisumi un plīsumi.
Uztura specialists
Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kura piedalās pacienta ārstēšanā, rehabilitācijā un veselības veicināšanā: izvērtē pacientu veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura ieteikumus, kā arī sastāda vēlamo ēdienkarti.
Dermatologs, venerologs
Diagnosticē un ārstē ādas, matu un nagu slimības, konsultē ādas kopšanas jautājumos. Pie dermatologa jāvēršas, ja ir problemātiska sejas āda, iedzimtas ādas problēmas, alerģiskas slimības, ja vēlaties likvidēt kārpas, vasaras raibumus vai rētas, kā arī, ja nepieciešams veikt dzimumzīmju apskati. Speciālists veic arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku un ārstēšanu.
Ergoterapeits
Pie ergoterapeita var vērsties cilvēki ar kustību traucējumiem, pēc insulta, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem, psihiskām saslimšanām, kā arī tie, kam nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājās.