top of page

Rehabilitācijas dienas stacionārs

Cēsu klīnika nodrošina valsts apmaksātus rehabilitācijas dienas stacionāra pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem.

 

Kāds ir ieguvums pacientiem?

Vēršoties pie funkcionālajiem speciālistiem ambulatori, pacienti saņem rehabilitācijas pakalpojumu tikai pie attiecīgā speciālista bez pārējās rehabilitācijas speciālistu komandas iesaistes pacienta dinamiskā izvērtēšanā. Savukārt, rehabilitācijas dienas stacionārā ar pacientu strādā visa komanda rehabilitācijas ārsta vadībā, nodrošinot plašāku un līdz ar to pilnīgāku katra pacienta veselības stāvokļa novērtēšanu un rehabilitācijas mērķu sasniegšanu. Mūsu komandā darbojas 12 dažādu jomu speciālisti: divi fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti, pieci fizioterapeiti, ergoterapeits, audiologopēds, masāžas speciālisti un divi fizikālo procedūru speciālisti, kā arī medicīnas asistents.

Kas var saņemt rehabilitācijas dienas stacionāra pakalpojumus?

  • Dienas stacionāra palīdzība primāri paredzēta cilvēkiem pēc traumām, operācijām, rehabilitācijas posmā pēc stacionārā saņemtas medicīniskās palīdzības.

  • Bērniem palīdzība tiek sniegta no dzimšanas brīža dažādu traumu, fiziskas vai garīgas attīstības traucējumu gadījumos.

  • Lai saņemtu rehabilitācijas dienas stacionāra pakalpojumus, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums pie fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta.

  • Rehabilitologs izvērtē pacienta stāvokli un lemj par to, vai pacients saņems funkcionālo speciālistu konsultācijas, fizikālās terapijas procedūras ambulatori, vai nepieciešama ātrāka un daudzpusīgāka palīdzība dienas stacionāra ietvaros.

 

Pieteikšanās pirmreizējai vizītei pie rehabilitācijas ārsta – ar e-pierakstu www.cesuklinika.lv vai,

zvanot uz rehabilitācijas nodaļas reģistratūru 20238111

darba dienās plkst. 8.00 – 18.00.

Adrese: Kopš 2023. gada aprīļa visi pakalpojumi tiek sniegti Slimnīcas ielā 9, rehabilitācijas nodaļā ārstniecības korpusa 3. stāvā.

Vairāk informācijas par rehabilitācijas pakalpojumiem Cēsu klīnikā šeit.

bottom of page